04.03.2000 Tarihinde Hatay / Altınözü Türkmenmezraası’da doğan Meryem SEVİM asırlardır aile kuşağının yetiştirdiği zeytin bahçelerini kullanarak zeytinyağı üretimine de geçerek Türkiye ve Dünya’ya lezzetli ve kaliteli zeytinyağını sunarak Hatay’da üretime başlayıp Hanımağa Akdeniz markasını kurdu.

 

Kalite Tesadüf Değildir

Hanımağa’nın eşsiz kalitesinin arkasında kadın emeğiyle zeytinlerimiz, zeytinliklerden titizlikle toplanıyor. Kalite kontrolden geçirilerek sıkım aşamasından sonra özenle şişeleniyor. 

Sadece zeytinyağı üretimiyle kalmayıp Hanımağa Akdeniz ailesi’yle tamamen kadın gücüyle yapılmış, anne eli değmiş pancar şekeriyle üretim yapılan reçellerimiz de mevcuttur. 

Hanımağa gıda sektörüyle sınırlamayıp sağlığa verdiğimiz önemle doğal sabunlar üretmektedir.

 

Hedeflerimiz İçin Heyecan Duyuyoruz

Hanımağa ailesi olarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için heyecanla çalışıyoruz. Başlıca hedeflerimiz;

Kadın işgücünün biyolojik gerekliliği ve toplumsal rolü dikkate alınarak, kadın çalışanlara destek olmak aynı zamanda ülkemizdeki kadın istihdamını Hanımağa Akdeniz markası olarak arttırmak.

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, çeşitli ürün portfolyolyomuzla müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmak.

Bünyemizde titiz ve özenle çalışmakta olan dinamik kadrosuyla nesillerdir var olan zeytin bahçelerini kullanarak tüketicilerine doğallık, kalite ve lezzeti sunmak.

Hanımağa zeytinyağının doğal aromasıyla, damakta bıraktığı lezzet ve kalitesiyle dünyanın her kıtasında sofralarda yer almak ve Türk markasını ve zeytinini dünyaya tanıtmaya devam etmek.

 

Çerez Kullanımı